nekuracka.cz
49.995
15.105

O projektu

Vadí ti zakouřené hospody? Vadí ti, že si kuřáci v restauracích a barech ničí nejenom svoje zdraví, ale především tvoje? Vadí ti neschopnost českých politiků následovat celoevropský trend zákazu kouření v restauracích? Nechceš být pokaždé, když jdeš na večeři nebo na pivo, cítit kouřem? Chceš podpořit provozovatele restaurací a barů, kteří našli odvahu a zakázali ve svém podniku kouření?

Pokud je tvoje odpověď tyto otázky ano, na nekuřácká.cz jsi na správném místě!

Web nekuřácká.cz vznikl v roce 2012 jako projekt tří sportovců z Plzně, kteří se rozhodli se zakouřenými českými hospodami něco dělat. Vzhledem k tomu, že zákazu kouření v restauračních zařízeních v ČR se v nejbližší době nedočkáme, rozhodli jsme se proti zakouřeným hospodám bojovat formou webového katalogu. Na webu nekuřácká.cz můžeš na mapě snadno dohledat nekuřácké restaurace, bary, kluby, kavárny a vinárny ve svém okolí.

Na verzi pro mobilní telefony m.nekuracka.cz snadno a rychle dohledáš nejbližší nekuřácké podniky v nejbližším okolím a s pomocí navigace v mobilu k nim rychle najdeš cestu!

Pokud víte o nekuřáckém podniku, který na nekuřácká.cz chybí, přidejte jej do naší databáze. Dáte o něm tak vědět dalším podobně smýšlejícím lidem a podpoříte návštěvnost této restaurace. Přispějete k tomu, že si více provozovatelů restaurací uvědomí, že jim návštěvnost se zákazem kouření neklesne, ale spíše stoupne a kouření ve svém lokále zakáže. Naší filozofií je podporovat výhradně ty restauratéry, kteří se nezalekli tradičního argumentu zastánců kouření v podobě poklesu tržeb a kouření ve svém podniku zakázali zcela.

Proto přidávejte pouze zcela nekuřácké podniky. Pokud jste na nekuřácká.cz našli restauraci, kde se kouří, nebo jsou informace o podniku nepřesné, použijte formulář Oprav údaje.

Pokud jste podobného názoru na kouření v restauracích jako my, podpořte nás na Facebooku a Google+.

Tým nekuřácká.cz
Přidejte si ikonku na svůj web

nekuracka.cz

nekuracka.czZde nás můžete kontaktovat

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
copyright © nekuracka.cz